Misyonumuz

“En iyi” olmaktan anladığımız;

Paydaşlarımız, ortaklarımız ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, bir şirket olmaktır.

Bir şirketin kurum kültürü, kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur.

Poliçetürk olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

Değerlerimiz, Vizyonumuz

İşimizin ortak değerlerinden olan sigorta şirketleri ve sigortalıların en önemli önceliğimiz olması hikayemizin sadece bir parçası. Her gün daha ileriye gidebilmek için 7 temel değerimizden güç alıyoruz. (7 Temel Değerlerimiz)

Bu değerlerimiz, insanlara öncelik verdiğimizi ve her zaman güçlü, ahlaki ilkelere bağlı kaldığımızı göstermektedir. Ayrıca, çalışanlarımızı fikirlerini paylaşmaya teşvik eder, bu sayede de kararlı ve cesur adımlar atarız.

Biz Paydaşlarımız için Varız

İşbirlikçi yaklaşımımız sayesinde Poliçetürk çalışanları olarak, sizlere sürekli ve çok hızlı şekilde değişen bir dünyaya uyum sağlayabilen hizmetler sunabilmekteyiz. Büyük bir heyecan ile siz değerli paydaşlarımız için sadece “ hasar ekspertizi yapan” bir sigorta eksperlik şirketi olmanın ötesine geçerek “çözüm ortağınız” olmaya çalışıyoruz.

Bugün, çalışanlarımız ve danışmanlarımızla birlik ve uyum içerisinde, sizler için daha efektif çözümler ve hizmetler için çalışıyor yarın da çalışmaya devam ediyor olacağız. Poliçetürk olarak Türkiye’de Sigorta Eksperliğinin 4.0’ı olmak hedefindeyiz.

Kalite Anlayışımız

Kalite anlayışımız, hizmet verdiğimiz alanda sürekli iyileştirme çalışmaları ile gelişerek memnuniyeti arttırmak, daima ‘EN İYİ’ olmaktır.

“En iyi” olmaktan anladığımız;

  • Tercih edilen ve memnuniyet sağlamış,
  • Çevresine duyarlı, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincinde,
  • Etik kurallara ve yasalara saygılı,
  • Referans olarak gösterilen, bir şirket olmaktır.

Bu amaçlarımıza ulaşabilmek için temel prensiplerimiz;

  • Hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi olmak,
  • İşimizde hızlı olmak,
  • Daima ulaşılabilir olmak,
  • Her zaman en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek,
  • En son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.